OFERTA 20/21

Zapraszamy do zapoznania się z ofetą kursów 2020/21

dla dzieci, młodzieży i dorosłych

2-7

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko uczyło się języka angielskiego ambitną , niebanalną i skuteczną metodą, kurs Teddy Eddie jest odpowiedzią na twoje potrzeby.

więcej...

7-10

Kursy dla dzieci prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych, atrakcyjnych i skutecznych metod nauczania, które dobieramy do wieku i umiejętności uczniów.

więcej...

11-19

Dzięki wykorzystaniu gier, multimediów oraz nowoczesnych form nauczania rozwijamy zainteresowanie nauką języka angielskiego.

więcej...

Dorośli

Kurs grupowy dla dorosłych chcących rozwijać swoje umiejętności językowe pod kątem komunikacyjnym.

więcej...

Firmy

Od wielu lat współpracujemy z różnymi firmami i każda branża to dla nas nowe wyzwanie i inspiracja.

więcej...

Zapisy

Wszyscy chętni aby rozpocząć naukę w naszej szkole przechodzą dwustopniowe poziomowanie.

więcej...

2-7
TEDDY EDDIE

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się języka angielskiego ambitną, niebanalną i skuteczną metodą, kurs Teddy Eddie jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Od kwietnia 2018 jesteśmy pierwszym i jedynym akredytowanym ośrodkiem w Zielonej Górze. Zapisując dziecko na kurs zyskujesz efekt zanurzenia w języku, a Twoje dziecko uczy się nie tylko pojedyńczych słów, ale całych zdań, tekstów i dłuższych wypowiedzi. Metoda ta zdecydowanie przemawia do współczesnego dziecka i nowoczesnego rodzica, ponieważ zawiera aktualne nagrania, atrakcyjne gry komputerowe zamiast zadań domowych oraz dziecięcy humor, który zachęci do zabawy nawet opornego marudera. W końcu dzieci lubią się bawić.

Efekty nauczania

Po kursie Teddy Eddie START dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

 • poziom: początkujący
 • wiek: 2-3 lata
 • zajęcia: 1 raz w tygodniu po 40 minut lub 2 razy w tygodniu po 25 minut
 • grupy: 5 -6  osób

Co zawiera zestaw kursanta Teddy Eddie START?

 • podręcznik
 • poradniki dla rodziców
 • płytę CD z nagraniami
 • dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
 • teczkę
 • zestaw naklejek
 • dyplom oraz upominek na koniec roku

Dla kogo jest kurs Teddy Eddie START?

Dla rodziców planujących rozwój językowy swojego dziecka, już w tym najmłodszym sektorze wiekowym, polecamy nasz kurs Teddy Eddie START. To bardzo pieczołowicie zaplanowany język angielski dla dwulatka i dla trzylatka. Dzieci poznają nie tylko pierwsze słowa w języku obcym; ten nasz misiowy angielski dla malucha to w dużej mierze zanurzenie w język obcy, tak aby jego nauka była jak najbardziej dla dziecka naturalna – zajęcia to głównie zabawy językowe.

 

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie START?

Chociaż zabawy po angielsku dla 2 latków czy dla 3 latków to prawdziwe wyzwanie, nasi specjalnie do tego przeszkoleni lektorzy bez problemu są w stanie mu sprostać. Nasz angielski dla malucha to również pierwsze zetknięcie się z angielskimi zdaniami: w piosenkach, wierszykach i historyjkach. Nauka angielskiego dla 2 latka czy 3 latka z Teddy Eddie to przygoda, która rozpoczęta wcześnie zaprocentuje w przyszłości.

Współpraca rodzica z dzieckiem

Rodzice często pytają, czy czeka ich również praca z dzieckiem w domu. Wiemy, że jakikolwiek przejaw zainteresowania rodzica kursem języka angielskiego dziecka ma pozytywny wpływ na efekty nauczania. Jednak jeśli chodzi o „pracę” z dzieckiem w domu, to musimy wziąć pod uwagę specyficzne potrzeby dzieci w tym wieku. To jeszcze nie szkoła, mamy więc kilka dobrych lat, zanim dziecko pozna prawdziwą sformalizowaną naukę, czy dowie się, co to są zadania domowe.

Angielski dla 3 latka w domu wprowadza się przez zabawę, którą my, jako twórcy metody, również zaplanowaliśmy! Stąd też w zestawie dziecka umieściliśmy Poradnik dla Rodziców, książkę, która poprowadzi mamę i tatę przez kurs maluszka, wyjaśni, w jaki sposób wypatrywać pierwszych postępów dziecka i jak na nie wpłynąć. Absolutnie najważniejszymi komponentami zestawu kursanta Teddy Eddie START są: płyta z nagraniami oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw, w której maluszek znajdzie proste ćwiczenia, również z nagraniami w języku obcym. Pilnowanie, aby dziecko regularnie korzystało z tych komponentów, jest najważniejszym zadaniem rodzica.

 

Po zakończeniu rejestracji skontaktujemy się w sprawie planu zajęć i prześlemy propozycję umowy na podany adres e-mail.

Efekty nauczania

Po kursie Teddy Eddie STANDARD dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

 • poziom: początkujący, kontynuujący
 • wiek: 4-5 lat
 • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 35 minut
 • grupy: 6 -7 osób

Co zawiera zestaw kursanta Teddy Eddie STANDARD?

 • podręcznik
 • poradnik dla rodziców
 • płytę CD z nagraniami
 • dostęp do materiałów deDOMO
 • dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
 • sekretną książeczkę
 • teczkę z rączką
 • dyplom oraz upominek na zakończenie kursu

Dla kogo jest kurs Teddy Eddie STANDARD?

Kurs Teddy Eddie STANDARD to angielski dla 4 latków i angielski dla 5 latków. Materiały, które mamy dla nich przygotowane, są ambitne i niebanalne, czyli dokładnie zgodne z oczekiwaniami współczesnych przedszkolaków! Dzieci na tym poziomie korzystają z podręczników, ale książka do angielskiego dla 5 latka jest tylko częściowo wykorzystywana na zajęciach. Dlaczego? Nasi lektorzy stawiają na zabawy językowe, ruch i zabawę, podręcznik zaś zawiera cały materiał kursu, aby ułatwić rodzicom kontrolę nad efektami nauczania.

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie STANDARD?

Nauka angielskiego dla 5 latka ma przede wszystkim zbudować w dziecku miłość do języka obcego, wtedy motywacja zostanie z nim na lata! Dzieci w tym wieku mają już angielski w przedszkolu, gdzie poznają pierwsze słówka w języku obcym. My chcemy olbrzymi potencjał dzieci wykorzystać maksymalnie, więc nasza nauka angielskiego dla 4 latka i 5 latka idzie o wiele dalej. Pełne zanurzenie w języku (lekcje są prowadzone w 100% po angielsku), dużo nagrań (piosenki, wierszyki, bajeczki) oraz słownictwo ćwiczone zawsze w zdaniach – to jest nasza definicja języka angielskiego dla 5 latków.

Współpraca rodzica z dzieckiem

Nauka języków obcych, która podczas zajęć odbywa się głównie poprzez zabawę, powinna być wzmacniana również w domu. Język angielski w szkole językowej to jedno, ale najlepsze, co może zrobić mama, tata, czy cała rodzina, to wzmocnienie tej nauki poprzez wykazywanie zainteresowania kursem językowym oraz przerabianym materiałem poza zajęciami. Nie polecamy sprawdzania dziecka z listą słówek, czy też podsuwania mu słów czy zdań do tłumaczenia – takie metody zazwyczaj nie przynoszą pozytywnych efektów, a jedynie zniechęcenie i rozczarowanie.

Co zda rezultat? Można pokazywać naszemu przedszkolakowi strony z podręcznika, zadając proste pytania (najlepiej w języku obcym): Co to jest? Co się z tym robi? Jak bawiliście się w to z panią? Taką „naukę” w domu polecamy, gdyż nie jest dla przedszkolaka stresująca, a jedynie pokazuje rodzicowi, jak wygląda na naszych lekcjach angielski dla 5 latka, oczami dziecka. Zapraszamy na nasze kursy!

 

Po zakończeniu rejestracji skontaktujemy się w sprawie planu zajęć i prześlemy propozycję umowy na podany adres e-mail.

Efekty nauczania

Po kursie Teddy Eddie ABC dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

 • poziomy: początkujący, kontynuujący
 • wiek:  5-6 lat
 • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut
 • grupy: 7 -9 osób

Co zawiera zestaw kursanta Teddy Eddie ABC?

 • podręcznik
 • poradnik dla rodziców
 • płytę CD z nagraniami
 • dostęp do materiałów deDOMO
 • dostęp do aplikacji Placu Zabaw online
 • sekretną książeczkę
 • teczkę
 • karty pracy ABC
 • dyplom oraz upominek na zakończenie kursu

Dla kogo jest kurs Teddy Eddie ABC?

Tworząc poziom Teddy Eddie ABC, staraliśmy się zbudować idealny angielski dla zerówek. Jest to mieszanka angielskiego dla przedszkolaków, czyli zabaw, piosenek, ruchu, z angielskim dla dzieci, które poznają już literki i zaczyna je interesować słowo pisane. Na tym etapie angielski w przedszkolu jest już rutyną, więc w świecie Teddiego Eddiego poprzeczka idzie w górę i zaczynamy nowy etap nauki angielskiego, czyli zabawy językowe dla przedszkolaków, gdzie angielski jest też czytany, najpierw w słowach, a potem w zdaniach.

Czy dzieci się nudzą? Absolutnie nie! Misiowy angielski to zabawy, ćwiczenia i materiały, które są ambitne, niebanalne, ale przede wszystkim idealnie dopasowane pod naszych małych uczniów, będących na niezmiernie ważnym etapie swojej edukacji, o krok od rozpoczęcia nauki szkolnej.

Współpraca rodzica z dzieckiem

Angielski dla przedszkolaków będzie mieć jeszcze lepsze rezultaty, jeśli do procesu nauki języka włączy się także mama czy tata. Z Poradnikiem dla Rodziców oraz płytą z nagraniami (oba komponenty dostępne w każdym zestawie ucznia Teddy Eddie) rodzic jest w stanie zagrać w domu w gry, pośpiewać piosenki z kursu. Dziecko na pewno będzie zachwycone, gdyż ta zabawa, nawet jeśli odbędzie się w języku angielskim, będzie wciąż tylko zabawą (oczami dziecka, bo oczami naszych doświadczonych metodyków, będzie to krok w kierunku tego, aby języki obce, zostały przez malucha „oswojone” już na tym przedszkolnym etapie).

Zapraszamy na kurs Teddy Eddie ABC – przygotujemy Twoje dziecko do językowego startu w szkole podstawowej!

 

Efekty nauczania

Po kursie Teddy Eddie SCHOOL dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

 • poziomy: początkujący, kontynuujący
 • wiek: 6-7 lat, 1 klasa
 • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut
 • grupy: 7 -9 osób

Co zawiera zestaw kursanta Teddy Eddie SCHOOL?

 • podręcznik
 • zeszyt ćwiczeń
 • poradnik dla rodziców
 • płytę CD z nagraniami
 • dostęp do aplikacji Placu Zabaw online
 • sekretną książeczkę
 • teczkę

Dla kogo jest kurs Teddy Eddie SCHOOL?

Dodając do oferty Teddy Eddie poziom SCHOOL, wyszliśmy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Wiemy, że angielski dla 7 latka to zarówno zabawa, jak i początek budowania świadomości językowej i motywacji, która zaprocentuje w kolejnych latach nauki. Nasz Teddy Eddie zamienił się w Superbohatera, tak aby angielski dla pierwszoklasisty kojarzył się z tym, że… językowo może wszystko, gdyż Teddy Eddie daje dzieciom super moce!

Na zajęciach komunikacja w języku angielskim dla 7 latka jest przeplatana odpowiednio dobranymi elementami czytania globalnego, a także zabawami i grami językowymi, co gwarantuje sukces, nie tylko w szkole! Na każdych zajęciach obowiązującym dzieci i lektora językiem jest angielski. Dla 7 latka ćwiczenia i zadania są tylko uzupełnieniem całego gruntownie przemyślanego procesu.

Współpraca rodzica z dzieckiem

Zachęcamy, aby nauka angielskiego nie zawężała się tylko do tego, co dzieje się na zajęciach. Dla dziecka bardzo korzystne będzie, jeśli nauka – w formie zabawy – zostanie przemycona również przez rodziców do domu. Jak to zrobić? Czy jeśli rodzice nie mają doświadczenia z językiem obcym, to są w stanie coś pomóc? Oczywiście! Nasz Poradnik dla Rodzica, aplikacja Plac Zabaw oraz płyta z nagraniami (komponenty zestawu kursanta) poprowadzą rodziców za rękę.

Na etapie pierwszej klasy szkoły podstawowej można spróbować jeszcze jednej metody – wystarczy dowiedzieć się, jaki był temat zajęć i do tego tematu nawiązywać podczas tradycyjnych domowych czynności. Na przykład, jeśli nasz pierwszak uczy się słownictwa związanego z jedzeniem, warto podczas wspólnej kolacji pytać: co to jest? co lubisz? czego nie lubisz? (oczywiście w języku angielskim). Te zabiegi połączą naukę teoretyczną z prawdziwym, życiowym użyciem angielskiego, co da dziecku prawdziwą motywację do dalszej nauki!

 

7-10
Kursy dla dzieci KIDS standardowe

Kursy dla dzieci prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych, atrakcyjnych i skutecznych metod nauczania, które odpowiednio dobieramy do wieku i umiejętności uczniów. Motywujemy dzieci do używania języka angielskiego angażując ich do aktywnego uczestnictwa w zajęciach poprzez gry, zabawy i projekty. Zajęcia prowadzone są przez lektorów polskich i anglojęzycznych, dzieki czemu dzieci od początku uczą się komunikować w języku obcym.

Twoje dziecko:

 • Rozwinie umiejętność komunikowania się w języku obcym i nabierze pewności siebie
 • Będzie uczyć się języka angielskiego poprzez praktyczne ćwiczenia i kontakt z naturalnym językiem
 • Bedzie utrwalało materiał z użyciem nowoczesnych technologii oraz atrakcyjnych zabaw

Ilość osób w grupie: 6-8 osób

Wiek 7-10 lat

Zajęcia: dwa razy w tygodniu 60 min.

Cena rocznego kursu: od 170 zł miesięcznie

Poziom: A1-preA2

W cenie kursu otrzymujesz:

 • Podręcznik i ćwiczenia
 • Możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach
 • Nadzór metodyczny
 • Rzetelne raporty o postępach
 • Bezpłatne uczestnictwo w dodatkowych warsztatach prowadzonych przez szkołę
 • Cykliczne testy oraz spotkania z rodzicami
 • Zajęcia wyrównawcze

Po zakończeniu rejestracji skontaktujemy się w sprawie planu zajęć i prześlemy propozycję umowy na podany adres e-mail.

11-19
Kursy dla młodzieży

Dzięki wykorzystaniu gier, multimediów oraz nowoczesnych form nauczania rozwijamy zainteresowanie nauką języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w sposób odmienny od szkolnych lekcji, ale wspierają edukację szkolną.

Twoje dziecko:

 • Nabierze pewności siebie w komunikacji w języku obcym
 • Zrobi postępy w czytaniu, pisaniu, słuchaniu i mówieniu
 • Skutecznie przygotuje się do egzaminów szkolnych i międzynarodowych
 • Bedzie pod stały nadzorem metodyka
 • Będzie się uczyć w gronie rówieśników
 • Nauczy się samodzielnie wyrażać swoje zdanie w języku angielskim

 

Grupa standardowa 9-10 os

Zajęcia: 2 x w tygodniu po 90 min.

Cena rocznego kursu: od 210 zł za miesiąc

Poziomy: od A1-C2

 

W cenie kursu otrzymujesz:

 • Podręczniki
 • Możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach
 • Stały kontakt z lektorem
 • Monitorowanie postępów
 • Rzetelne raporty o postępach
 • Nadzór metodyczny
 • Lekcje wyrównawcze
 • Bezpłatne uczestnictwo w warsztatach organizowanych przez szkołę
 • Testy sprawdzające postępy uczniów

Po zakończeniu rejestracji skontaktujemy się z Tobą w sprawie planu zajęć i prześlemy propozycję umowy na podany adres e-mail.

Dorośli

Kurs grupowy dla dorosłych chcących rozwijać swoje umiejętności językowe pod kątem komunikacyjnym. Bez względu na to, jaki poziom zaawansowania reprezentujesz, mamy dla Ciebie kurs dostosowany do Twoich potrzeb. Przygotujemy Cię zarówno do rozmowy rekrutacyjnej jak i swobodnej konwersacji na każdy temat. Zajcia przeprowadzimy w wygodnej dla Ciebie formie stacjonarnej lub online.

Ilość osób w grupie: 9-10

Poziom: A1

Zajęcia: 2 razy w tygodniu po 90 min.

W cenie kursu otrzymujesz:

 • Podręczniki
 • Możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach
 • Nadzór metodyczny
 • Zajęcia z native speakerem
 • Rzetelne raporty o postępach
 • Zajęcia wyrównawcze
 • Cykliczne testy sprawdzające postępy

Ilość osób w grupie: 9-10

Poziom: A2-C2

Zajęcia: 2 razy w tygodniu po 90 min.

Z cenie kursu otrzymujesz:

 • Podręczniki
 • Możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach
 • Nadzór metodyczny
 • Zajęcia z native speakerem
 • Rzetelne raporty o postępach
 • Zajęcia wyrównawcze
 • Cykliczne testy sprawdzające postępy

Firmy

Od wielu lat współpracujemy z różnymi firmami i każda branża to dla nas nowe wyzwanie i inspiracja.

Oferta dla firm i instytucji jest zawsze dopasowywana do potrzeb klienta i nauka może przebiegać w rożnej formie:

 • Kursy grupowe lub indywidualne
 • w siedzibie szkoły lub w firmy
 • tematyczne konwersacje lub general English
 • koncentrujące się nad konkretną umiejętnością, np.korespondencja firmowa lub rozmowa biznesowa
 • i wiele innych możliwości...

Zapewniamy stałe monitorowanie postępów grupy w formie raportów postępów wysyłanych do słuchaczy oraz działu HR, aby monitorować efektywność kursu. Nasze kursy nadzorowane są przez metodyka szkoły.

 

Cennik kursu ustalany jest indywidualnie.

Zapisy

Wszyscy chętni aby rozpocząć naukę w naszej szkole przechodzą dwustopniowe poziomowanie. W pierwszej kolejności test poziomujący (on-line). W drugiej rozmowe z Dyrektor Metodyczną (DOS). Zapraszamy do rozwiązania testu.

Test trwa 45min.
Test przeznaczony jest dla kandydatów od IV klasy szkoły podstawowej (od 10 lat) do III klasy gimnazjum, I liceum (do 15 lat).
Prosimy o wybranie jednej właściwej odpowiedzi.
Wynik testu jest automatycznie przesyłany do szkoły.
Przejdź do testu >>>

Test trwa 45min.

Test przeznaczony jest dla kandydatów dorosłych oraz młodzieży (od 16 lat)

Prosimy o wybranie jednej właściwej odpowiedzi.

Wynik testu jest automatycznie przesyłany do szkoły.

Przejdź do testu >>>