O SZKOLE

Szkoła ELS powstała w 1996 r, aby rozwijać znajomość języków obcych u dzieci, młodzieży i dorosłych.
Od maja 2011r., jako jedyna w regionie, zaliczamy się do elitarnego grona szkół rekomendowanych przez organizację - PASE - Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych. Jesteśmy z tego niezmiernie dumni.

Doświadczenie

Przez naszą szkołę przewinęło się już około 50 000 dzieci, młodzieży i dorosłych ucząc się na wszystkich poziomach zaawansowania oraz przygotowując się do egzaminów i certyfikatów językowych.

Profesjonalizm

Jesteśmy przekonani, że najważniejsza w języku jest komunikacja, dlatego nasza metoda nauczania łączy w sobie najskuteczniejsze elementy różnych metod , dostosowując je do preferencji i możliwości naszych słuchaczy.

Zespół

Nasi lektorzy to zarówno absolwenci filologii angielskiej, jak i native speakerzy z krajów anglojęzycznych. Pozwala to słuchaczom na oswojenie się z różnymi akcentami i wymową, a także opanowanie szerokiego zakresu słownictwa.

Wyjątkowa lokalizacja

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w centrum miasta w przyjaznym i przyjemnym otoczeniem.

Atmosfera

U nas możesz napić się kawy czekając na na swoje dziecko, poczytać książkę czy gazetę w pochmurne dni, a w słoneczne dni posiedzieć w naszym zielonym ogródku.

Na czasie

Szkoła posiada elektroniczny system testowania oraz narzędzia do oceny postępów słuchacza m.in. dziennik elektroniczny. Kursantom zapewniamy wszelkie materiały niezbędne do efektywnej nauki.